Termotek

Termotek

TERMOTEK, Akdeniz Bölgesi'nde turizm yatırımlarının artması ile birlikte 1986 yılında kurulmuştur. Kuruşulu ile bölgenin ilk 5 yıldızlı otel ve tatil köylerinin Mekanik Tesisat proje ve uygulamalarını üstlenmiş, başarı ile tamamlamıştır. 34 yıllık deneyimi ve teknolojideki gelişmeleri harmanlayarak sürdürülebilir sistemler üreten firmamız, ülkemizin birçok farklı bölgesinde yapılanan ve tadil edilen, ağırlıklı olarak 5 yıldızlı ve büyük ölçekli otel projeleri ile alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler ve konut projelerinin anahtar teslim mekanik tesisat işlerini üstlenmiştir.

TERMOTEK, 2004 yılında K.KT.C.'de turizm yatırımlarının hız kazanması ile KUZEY KIBRIS TERMOTEK şubesini açarak adadaki birçok prestijli yapının mekanik tesisat proje ve uygulamaları ile yüzme havuzları, bahçe sulama sistemleri, çelik konstrüksiyon ve inşai ince işlerin uygulamalarını başarı ile tamamlamıştır.

TERMOTEK, 2010 yılı itibarı ile otel inşaatları ve turizm yatırımları alanındaki tecrübesini konut sektörüne taşıyarak, kalite ve teknolojik altyapıyı  her bir ayrıntısına kadar uyguladığı öncü ve örnek projeleri yatırımcı olarak yapmaya başlamıştır.

TERMOTEK, 2018 yılında Montenegro' da (Karadağ) ülkenin Avrupa Birliği'ne giriş sürecindeki gelişiminde yer almak ve küreselleşme yolunda ilerlemek düşüncesi ile TERMOTEK MONTENEGRO CONSTRACTION kurulmuştur. 

TERMOTEK İnşaat ve Turizm sektörünün birleştiği noktada "proje-imalat-montaj" süreçlerini bir bütün olarak ele alıp uygulama aşamasında çıkabilecek her türlü sorunları projelendirme sürecinde çözüme kavuşturmak, böylece gerek zaman gerekse maliyeti en az seviyeye getirmeyi amaçlamaktadır.

 

TERMOTEK Sektördeki birçok alanda hizmet vermesi nedeniyle, diğer teknik projelerle uyumlu detaylar hazırlamaktadır. Saha uygulamalarında proje koordinasyonları ile çalışmaktadır.

 

TERMOTEK Uygulamaya bağlı olarak proje tadilatları ile sıfırdan proje çalışmalarının tek bir elden yürütüldüğü, sektör içinde öncü ve deneyimli personel ile Türkiye'nin gereksinimi olan teknik değerlere sahip projeler üretmeye devam edecektir.

 

Firmamız kuruluşundan itibaren;

Proje-imalat-montaj sürecinin bir bütün olarak düşünülmesi ve bütünlüğe yönelik çözümler üretmesi.

6331 isg kanunu kapsamında iş sağlığı ve güvenliği konularında disiplinli çalışma,

İş programının yapılandırılması ve nitelikli yönetim anlayışı ile uygulanması,

Aynı uygulamada yer alan diğer firmalarla uyumlu çalışması,

Teknolojiye paralel ürün ve uygulama kalitesi,

ilkelerini benimsemiştir.


Kurumsal Bilgi:

Şirket Ünvanı:

Termotek İnş. Tes. Doğ. Sist. Turizm San. ve Tic. A.Ş.

Şirket Merkez Adresi:
Demircikara Mah. 1429 sok. No: 14/A-B
Muratpaşa / ANTALYA

Vergi Dairesi:
Antalya Kurumlar Vergi Dairesi
840 040 17 44